Bambusová kefka extra mäkká

Kód: Z00156
Novinka
€3,60 €3 bez DPH
Skladom

Extra mäkké štetiny aj pre veľmi citlivé zuby a ďasná z uhlíkových vlákien. (Extra Soft)

Menšia bambusová kefka, vďaka ktorej vyčistíte aj menej prístupné časti úst. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto zubná kefka vyčistí zuby raz dva. Vďaka jej ľahkej rukoväti a extra mäkkým štetinkám s aktívnym uhlím, je vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná. Pomôže vyčistiť inak ťažko prístupné miesta vo Vašich ústach. Rúčka z bambusu je zárukou toho, že ste spravili dobrý krok k udržateľnému životnému štýlu. 
 
Ako sa starať o bambusovú kefku?
Po umytí zubov kefku utrite, nenechávajte ju vo vode. Najlepšie urobíte ak necháte bambusovú kefku vodorovne vyschnúť. Kefku vymeňte vždy po chorobe a po troch mesiacoch používania. Toto by ste mali robiť s každou kefkou. :) 
 
Ako sa zbaviť kefky keď Vám doslúži? 
Naozajstný Zero waster štetiny vytrhá pinzetou, ten lenivejší odreže hlavicu so štetinami a vhodí do komunálneho odpadu. Rúčka sa môže kľudne skompostovať, alebo inak využiť. 
 
Prečo bambus?
Používa sa hlavne pre jeho extra rýchly rast. Rastie rýchlosťou niekoľko desiatok centimetrov za deň, niektoré druhy až jeden meter. Bambus vyprodukuje za svoj život viac kyslíku ako stromy. Preto môžeme všetky výrobky z bambusu považovať za uhlíkovo neutrálne. K jeho pestovaniu nie sú potrebné pesticídy a jeho pestovanie je nenáročné.   
 
Parametre:
Dĺžka: 19 cm 
Materiál: bambusové drevo (Moso bambus), nylonové štetinky DuPont
Vyrobené zodpovedne v Číne.