Bambusová kefka pre deti - červená

Kód: Z00134
€3,96 €3,30 bez DPH
Skladom
Nezabúdame ani na naše deti a prinášame bambusovú kefku pre najmenších. 
Bambus a mäkké štetiny (soft) z ricínového oleja zaručia, že aj Vaše deti pôjdu cestou Zero waste. 
Vhodná pre deti od 3 rokov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Naši najmenší sú budúcnosťou, preto by sme ich o malička mali učiť ekologickému a udržateľnému správaniu. K tomu Vám pomôžu aj tieto bambusové zubné kefky pre deti. Mäkké štetiny z ricínového oleja vyčistia malé zúbky raz dva. 
 
Veľkosť zubnej kefky je vhodná pre deti od 3 rokov. 
 
Aj farby sú eko
Spoločnosť Hydrophil si na to zakladá a ich farby sú z prírodných látok. Preto nezaťažujú životné prostredie a sú ľahko odbúrateľné. 
 
Ako sa starať o bambusovú kefku?
Po umytí zubov kefku utrite, nenechávajte ju vo vode. Najlepšie urobíte ak necháte bambusovú kefku vodorovne vyschnúť. Kefku vymeňte vždy po chorobe a po troch mesiacoch používania. Toto by ste mali robiť s každou kefkou. :) 
 
Ako sa zbaviť kefky keď Vám doslúži? 
Naozajstný Zero waster štetiny vytrhá pinzetou, ten lenivejší odreže hlavicu so štetinami a vhodí do komunálneho odpadu. Rúčka sa môže kľudne skompostovať, alebo inak využiť. 
 
Prečo bambus?
Používa sa hlavne pre jeho extra rýchly rast. Rastie rýchlosťou niekoľko desiatok centimetrov za deň, niektoré druhy až jeden meter. Bambus vyprodukuje za svoj život viac kyslíku ako stromy. Preto môžeme všetky výrobky z bambusu považovať za uhlíkovo neutrálne. K jeho pestovaniu nie sú potrebné pesticídy a jeho pestovanie je nenáročné.   
 
Parametre:
Množstvo štetín: 800
Dĺžka štetín: 12 mm
Materiál: udržateľne pestované bambusové drevo, štetiny: nylón z ricínového oleja
Vyrobené zodpovedne v Číne.