Bambusová kefka s vymeniteľnou hlavicou

Kód: Z00130
€3,40 €2,83 bez DPH
Skladom
Mäkké štetiny (Soft) z uhlíkových a nylonových vlákien zaručia 100% kvalitu.
Vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná.
Táto bambusová kefka posúva Zero waste na ďalší, nový level vďaka vymeniteľnej hlavici. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dá sa Zero waste posunúť na ďalší level? Áno dá s touto kefkou. Rukoväť kefky môžete používať znova a znova. Meniť stačí iba hlavicu. Celá rukoväť kefky je vyrobená z bambusu. Mäkké štetinky sú vhodné aj pre citlivé zuby a ďasná. Uhlíkové vlákno pomáha efektívne čistiť a dezinfikovať ústnu dutinu. 

Ako sa starať o bambusovú kefku?
Po umytí zubov kefku utrite, nenechávajte ju vo vode. Najlepšie urobíte ak necháte bambusovú kefku vodorovne vyschnúť. Kefku vymeňte vždy po chorobe a po troch mesiacoch používania. Toto by ste mali robiť s každou kefkou. :) 
 
Ako sa zbaviť kefky keď Vám doslúži? 
Naozajstný Zero waster štetiny vytrhá pinzetou, ten lenivejší odreže hlavicu so štetinami. Ten najlenivejší vhodí celú vymeniteľnú hlavicu do komunálneho odpadu. Rúčka sa môže kľudne skompostovať, alebo inak využiť. 
 
Prečo bambus?
Používa sa hlavne pre jeho extra rýchly rast. Rastie rýchlosťou niekoľko desiatok centimetrov za deň, niektoré druhy až jeden meter. Bambus vyprodukuje za svoj život viac kyslíku ako stromy. Preto môžeme všetky výrobky z bambusu považovať za uhlíkovo neutrálne. K jeho pestovaniu nie sú potrebné pesticídy a jeho pestovanie je nenáročné.   
 
Parametre:
Dĺžka: 19 cm 
Množstvo štetín: 1700
Materiál: bambusové drevo s certifikátom FSC (Moso bambus), štetiny nylón, ricínový olej, uhlíkové vlákna, bambusové vlákna a vlákna DuPont
Vyrobené zodpovedne v Číne. 
 
FSCFSC®
FSC sa zaväzuje propagovať ekologické, sociálne zodpovedné a ekonomicky realizovateľné hospodárenie s lesmi. Hospodárenie zodpovedá sociálnym hospodárskym a ekologickým potrebám súčasných a budúcich generácií.