Binchotanová tyčinka (filtrácia vody aktívnym uhlím)

Kód: Z00131
Novinka
€8,50 €7,08 bez DPH
Skladom
Filtrácia vody pomocou binchotanovej tyčinky znižuje množstvo chlóru, dodáva vode minerály, neutralizuje elektromagnetické vlny a vyrovnáva pH.
Jedna tyčinka vydrží 6 mesiacov. Prefiltruje cca 1 liter vody.
Jednoducho nahradí bežne dostupné fitre na vodu, ktoré sú plné jedorazového plastu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binchotanová tyčinka prirodzene čistí vodu vo svete už niekoľko stoviek rokov. Rozdiel spoznáte aj v chuti (jemne nasladlá). Vode navyše dodáva minerály a zbavuje ju chlóru, neutralizuje elektromagnetické vlny a vyrovnáva pH. Jedna tyčinka Vám vydrží aj 6 mesiacov. Jeho absorpčná schopnosť je daná veľkou hustotou materiálu. (Náš výrobca uvádza, že 1g zodpovedá až 1000m²) Preto dokáže tak efektívne absorbovať všetky nám neprospešné látky.
 
Ako používať Binchotanovú tyčinku?
  • Tyčinku pred prvým použitím vyvarte (z hygienických dôvodov)
  • Tyčinku vložte do sklenej, kovovej fľaše, alebo akejkoľvek nádoby z ktorej pijete
  • Vystačí Vám na cca 1 liter vody
  • Nechajte pôsobiť ideálne počas noci (prvé výsledky filtrácie môžete pocítiť už po 1 hodine)
  • Po troch mesiacoch vyvarte (10 - 30 minút) a nechajte voľne uschnúť. Tým sa zbaví mikróbov, uvoľní nečistoty a obnovia sa jej absorpčné vlastnosti. Tyčinku môžete následne používať ďalšie tri mesiace
Ak používate tyčinku niekoľko krát do dňa je možné, že stratí svoje vlastnosti o niečo skôr, zistíte to jednoducho podľa chuti. Odporúčame držať sa návodu od výrobcu, ktorý je na každej krabičke. 
 
Kam vyhodiť Binchotanovú tyčinku?
Nikam, poslúži aj po svojom živote vo vode. Napríklad ako pohlcovač pachov v chladničke, topánkach... Tiež je skvelým pomocníkom v záhrade, jednoducho ju rozdrvte a vpracujte do pôdy. Vaše rastliny Vám poďakujú. :)
 
Parametre
Hmotnosť: 35 - 45g
Dĺžka: 11,5cm
Zloženie: Binchotan (aktívne uhlie)
Krajina pôvodu Taiwan