Náhradná hlavica na bambusovú kefku - 2ks

Kód: Z00132
€4,80 €4 bez DPH
Skladom
Náhradné hlavice k bambusovej kefke s vymeniteľnou hlavicou.
Mäkké štetiny z uhlíkových a nylonových vlákien zaručia 100% kvalitu. (Soft)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka týmto náhradným hlaviciam posuniete Zero waste na ďalší level. Nemusíte totiž kupovať vždy novú kefku, ale stačí kúpiť iba vymeniteľné hlavice. Rukoväť kefky môžete používať znova a znova. Meniť stačí iba hlavicu. Mäkké štetinky sú vhodné aj pre citlivé zuby a ďasná. Uhlíkové vlákno pomáha efektívne čistiť a dezinfikovať ústnu dutinu. 

Ako sa starať o bambusovú kefku?
Po umytí zubov kefku utrite, nenechávajte ju vo vode. Najlepšie urobíte ak necháte bambusovú kefku vodorovne vyschnúť. Kefku vymeňte vždy po chorobe a po troch mesiacoch používania. Toto by ste mali robiť s každou kefkou. :) 
 
Ako sa zbaviť kefky keď Vám doslúži? 
Naozajstný Zero waster štetiny vytrhá pinzetou, ten lenivejší odreže hlavicu so štetinami. Ten najlenivejší vhodí celú vymeniteľnú hlavicu do komunálneho odpadu. Rúčka sa môže kľudne skompostovať, alebo inak využiť. 
 
Prečo bambus?
Používa sa hlavne pre jeho extra rýchly rast. Rastie rýchlosťou niekoľko desiatok centimetrov za deň, niektoré druhy až jeden meter. Bambus vyprodukuje za svoj život viac kyslíku ako stromy. Preto môžeme všetky výrobky z bambusu považovať za uhlíkovo neutrálne. K jeho pestovaniu nie sú potrebné pesticídy a jeho pestovanie je nenáročné.   
 
Parametre:
Dĺžka: 19 cm 
Množstvo štetín: 1700
Materiál: bambusové drevo s certifikátom FSC (Moso bambus), štetiny nylón, ricínový olej, uhlíkové vlákna, bambusové vlákna a vlákna DuPont
Vyrobené zodpovedne v Číne. 
 
FSCFSC®
FSC sa zaväzuje propagovať ekologické, sociálne zodpovedné a ekonomicky realizovateľné hospodárenie s lesmi. Hospodárenie zodpovedá sociálnym hospodárskym a ekologickým potrebám súčasných a budúcich generácií.