Povedzte "nie" jednorazovým menu boxom z polystyrénu

Jednorazové obaly na jedlo ponúkajú jednoduchú, bezpečnú a hygienickú možnosť ako prepraviť jedlo z reštaurácií k zákazníkom. Obaly vyrobené z konvenčných plastov majú na planétu ničivý účinok. Čoraz viac z nás si uvedomuje, že používanie jednorazových obalov z plastov, ktoré pochádzajú z ropy nie je udržateľné.

Povedanie nie plastovým kontajnerom na potraviny nie je také jednoduché, hlavne ak prevádzkujete obchod, reštauráciu, ktorá potrebuje jednorazové balenie. Preto prinášame alternatívy k plastovým kontajnerom, ktoré sú vyrobené z cukrovej trstiny a sú budúcnosťou pre prevoz nie len obedov.

 

Aké sú teda výhody našich obalov na jedlo?

 

Neničia stromy a spotrebúvajú menej energie

Keďže sú vyrobené z cukrovej trstiny, obnoviteľného vedľajšieho odpadu z rafinácie cukru. Energia potrebná na výrobu buničiny z cukrovej trstiny je menšia ako energia potrebná na výrobu tradičnej drevnej buničiny. Výber produktov, ktoré sú vyrobené z rastlín, nie ropy, šetrí zdroje ropy, podporuje čistejšiu výrobu a súčasne chráni naše zdravie.

 

Jedlo v ňom vydrží čerstvejšie

Pretože je cukrová trstina prírodný materiál je priedušná a jedlo v nej nezvlhne ako jedlo v klasickom polystyrénovom obale. Tým pádom zostane dlhšie čerstvé a chrumkavé :). 

  

Vhodné pre mrazničku a mikrovlnnú rúru

Niekedy je potrebné, aby sa jedlo opätovne ohrievalo a preto si musíte byť istý, že to vaše balenie vydrží. Naše balenie sa dá bezpečne ohriať v mikrovlnnej rúre bezpečne do 220 °C, taktiež môžete jedlo zmraziť a následne ho zohriať. Tieto obaly sú bez zbytočných povlakov a vrstiev.

 

Chcete sa dozvedieť viac?

Preskúmajte náš sortiment kde môžete nájsť rôzne ďalšie eko obaly na potraviny vyskúšajte tiež vlastnú potlač na Vaše obaly.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie